چرا زنان در ازدواج بازنده اند!

وندی ویلیامز که یک مجری، کمدین و بازیگر معروف آمریکایی است به تازگی در یکی از موفق ترین سخنرانی های خود می گوید: \ هنگامی که شما در یک گروه یا محیط به نوعی وصله ناجور باشید تلاش می کنید شخصیت درونی خود را هوشمندانه نمایش دهید و شعار شما باید این باشد،” من شخصیت خود را به آنها نشان میدهم. من شخصیت خود را به شما نشان میدهم.” ویلیامز این حالت غریبه بودن در جمع را هنگامی که به عنوان فرزند وسط یک خانواده طبقه کارگر در حومه نیوجرسی بزرگ میشد، حس کرد. او با داشتن وزن زیاد، قد بلند و “شاگرد زرنگ نبودن”، از این حالت وصله ناجور بودن در محیط پیرامون خود به عنوان عامل محرکی برای تلاش بی وقفه خود برای رسیدن به موفقیت نام می برد. “من می خواهم به عنوان یک برنده زندگی کنم… من برنده ام، حتی زمانی که ببازم.” ویلیامز بیش از ۲۰ سال پیش کار خود را در رادیو آغاز کرد. او در یک ایستگاه کوچک با فقط درآمدی معادل ۳٫۷۵ $ در ساعت با سختی زیاد کار میکرد. “من تقریبا تمام روز را آن پایین صرف میکردم که با احساسی از بدبختی و گریه کردن میگذشت،” ویلیامز به یاد می اورد که پول اندک خود را صرف ارسال نوارهای صوتی خود می کرد. او به سرعت برنامه دیگری را که در DC بود با سختی فراوان، شروع کرد. گاهی لازم بود که در ماشین خود بخوابد تا بتواند اجرای زنده ای در برنامه فردا داشته باشد. ویلیامز می گوید “من دارای شخصیت انعطاف پذیری هستم و به سرعت آموختم چگونه حرفهای دوستان و خانواده ام را که زرق و برق ظاهر را بیشتر می بینند تا سخت کوشی٬ را از سرم بیرون کنم.” ترقی و پیشرفتش در رادیو بدون چالش با این موارد نبود. ویلیامز با سوء مصرف کوکائین و نیز تصور بد از بدنش چالش داشت. او می گوید” در گذشته هر فردی همیشه نقاط تاریکی وجود دارند”.

وندی ویلیامز او پس از راه اندازی نمایش تلویزیونی ” “The Wendy William show” در سال ۲۰۰۸ ،با سبکی مستبدانه و ساختارشکن توانست در بین مخاطبان تلویزیون جایگاه بالایی پیدا کنید. ویلیامز بدون پشیمانی می گوید “من همیشه این طور بوده ام، کمی نامتناسب، البته آنطور که دیگران می گفتند”. شوهر او، کوین هانتر، در کنار کارهای ویلیامز به عنوان مدیر برنامه هایش کار میکند و پسر نوجوانش برای او در اولویت قرار دارد. او هرگز فردی نبوده است که از بابت دیدگاهش خجالت بکشد، او در مورد چالشهایی که زنان در متعادل کردن خواسته های شغلی و خانوادگی با آنها مواجه میشوند شجاعانه می گوید : “پیشنهاد من به زنان همیشه این است که در مسیر شغلی از تمام سالهای دهه ۲۰ سالگی خود حداکثر استفاده را بکنید … و پس از آن به رابطه با یک آقا فکر کنید، زیرا ما خانم ها هستیم که در ازدواج بازنده هستیم نه مردان .” و این پند ویلیامز ۵۰ ساله است. او می گوید: “برای آقایان پذیرفتن خانمهایی که واقعا در مسیر شغلی موفق هستند، کار دشوار و سختی است. خواه به این دلیل باشد که ما بیش از آنها درآمد داریم خواه اینکه اسم ما درخشانتر از آنها باشد. من هم ازدواج و بچه داشتن را دوست دارم اما باید بدانیم که اینها مانع رشد خانمها در مسیر شغلی میشوند … هنگامی که شما ازدواج میکنید و بچه دار میشوید، نمیتوانید تمام کارهایی را که قبلا انجام می دادید، باز هم ادامه بدهید و از شما انتظار میرود که خانواده را مهم تر از خود و علایق و استعدادهای خود قرار دهید.”

منبع: فوربز

بازتاب از سایت

Hamsari

همسری وب‌سایتی است که گروهی از فعالان مسائل زنان، وکلا و حقوقدانان به منظور آگاهی رسانی در خصوص "شروط ضمن عقد" راه اندازی کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

شما برای ارسال نظر باید وارد اکانت خود شوید

آخرین ویدیو : علاقه زیبای دختر و پدر

تماس با ما

همسری آماده ارایه مشاوره حقوقی رایگان در زمینه شروط ضمن عقد است.

Gmail and GTalk

Skype Id

Facebook messenger

Twitter direct message
 

ساعات تماس

دوشنبه تا جمعه: از ۹ صبح تا ۵ عصر
شنبه و یک‌شنبه: از ۱۱ صبح تا ۳ عصر
شروط ضمن عقد